Aktualitātes

Ģenerāltīrīšana

Ģenerāltīrīšana, uzkopšanas darbi.
Ģenerāltīrīšana atšķiras no ikdienas uzkopšanas ar darba apjomu, izmantotajiem darba līdzekļiem, pielietotajām prasmēm un tīrīšanas kvalitāti.
Specializēts servisa pakalpojums, izmantojot profesionālo uzkopšanas tehniku un speciālos tīrīšanas līdzekļus. Darbus veic īpaši apmācīti speciālisti.
Ģenerāltīrīšana pēc celtniecības vai remonta darbiem.
Izvedam celtniecības atkritumus, likvidējam krāsas un citus traipus.
Tīrām lustras, mazgājam durvis un logus. Vaskojam grīdas un tīrām paklājus.

Apkures sistēma, apkures katlu remonts

Jebkura apkures sistēma pieprasa regulāru tehnisko apkopi. Tas ļauj savlaicīgi konstatēt un novērst iespējamos bojājumus, lai varētu pilnībā izmantot iekārtai paredzēto funkciju un jaudu:
Apkures katlu remonts;
Apkures iekārtu iedarbināšana;
Apkures iekārtu ieregulēšana;
Sistēmas defektu atklāšana;
Apkures sistēmas novēršana;
Iekārtu profilaktiskā pārbaude;
Apkures iekārtu apkope.

Demontāža

Ātri un kvalitatīvi veicam demontāžas darbus.
Mūsu speciālisti darbu veic ātri, efektīvi, kvalitatīvi. Mūsu speciālisti neatstāj aiz sevis baltas pēdas kāpnēs, netīrus pirkstu nospiedumus uz sienām, vai piegružotu liftu.
Dzīvokļa starpsienu, mēbeļu un sadzīves tehnikas demontāža.

Logu remonts

Vai Tu zini, ka logs ir durvis Tavai naudai?
Tu zini, ka jebkurš energoresurss maksā naudu. Un statistikas dati apliecina, ka lielākie siltuma zudumi ir caur…logiem! Enerģijas zudums caur logiem apkures sezonā ir 38%! Iespējas ietaupīt enerģiju atkarīgas no logu iebūves veida, tehniskās kārtības un konstrukcijas. Bet logu bojājumu gadījumā notiek nekontrolējama aukstā gaisa pieplūde un siltā gaisa noplūde…

Pārdodam ķieģeļus

Pārdodam vecos māla ķieģeļus vairumā. Ķieģeļi ir notīrīti, sakrauti uz paletēm un gatavi transportēšanai.

Ventilācijas sistēmu remonts

Tu saki…nav gaisa?
Vienīgais, kas uztur možu prātu ir kafija? Tu svīsti? Visvairāk par visu tu gribi tikt ārā, tur, mežā pie ezera? Koncentrēšanās spējas mazināšanās, nogurums, atmiņas pasliktināšanās – tās ir nepareizi organizētas ventilācijas sekas! Šādi cieš ne tikai darba spējas, bet var rasties veselības problēmas, kas visbiežāk izpaužas kā sirds un asinsvadu, plaušu un nervu saslimšanas…